W sobotę i niedzielę będzie można się zaszczepić bez rejestracji w Arenie Jaskółka w Tarnowie. Dla chętnych są przygotowane szczepionki Pfizer.
– Akcja skierowana jest szczególnie do ludzi młodych i młodzieży szkolnej, której powinno zależeć na powrocie do normalnego życia i bezpiecznym rozpoczęciu szkoły we wrześniu – mówi dyr. Szpitala św. Łukasza, Anna Czech.
– Akcję kierujemy do wszystkich, ale przede wszystkim do młodzieży szkolnej, abyśmy mogli bezpiecznie rozpocząć naukę we wrześniu, a potem studia, by nie trzeba było wracać do nauczania w trybie zdalnym. Zachęcam, by się szczepić, byśmy mogli czuć się bezpiecznie i być bezpiecznym dla bliskich.
Również dziś i sobotę, 9 i 10 lipca, będzie można się zaszczepić jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson bez rejestracji w mobilnym punkcie szczepień na płycie tarnowskiego Rynku.
Szczepienia będą odbywać się od godz. 16.00 do 20.00. Jest przygotowanych 1000 szczepionek.
Dodatkowo w sobotę i niedzielę szczepienia będą też przy Mościckim Centrum Medycznym.




![Kobieta przygnieciona przez drzewo w powiecie tarnowskim. W akcji ratunkowej uczestniczyły służby z dwóch powiatów [AKTUALIZACJA] 5 fot. fb. Brzesko112.pl - Brzeski Portal Ratowniczy](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/603823192_1393408048817636_1955251625558264113_n-350x250.jpg)









