Od lipca sale obsługi klientów w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w poniedziałki będą czynne dłużej. Tym samym wracają godziny pracy sprzed pandemii.
ZUS będzie czynny w poniedziałki od godziny 8.00 do 18.00. Wydłużone godziny pracy dotyczą sal obsługi klientów w oddziałach, inspektoratach i biurach terenowych ZUS. W pozostałe dni tygodnia, czyli od wtorku do piątku, placówki przyjmują interesantów w godzinach 8.00-15.00.
Mimo lepszej sytuacji epidemicznej nadal można korzystać w ZUS z e-wizyt.
To wideorozmowa przez Internet z pracownikiem lokalnego oddziału ZUS. Wystarczy wcześniej zarezerwować termin i temat e-wizyty w kalendarzu na stronie www.zus.pl, a o umówionej godzinie spotkania – włączyć otrzymany podczas rezerwacji link.

![Sportowcy z Wojnarowej doczekają się nowego stadionu. Ruszyła budowa [ZDJĘCIA] 2 wojnarowa boisko budowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/wojnarowa_boisko_budowa-350x250.jpg)


![Chełmiec będzie miastem? Obietnice gminy, ale też wątpliwości mieszkańców [ZDJĘCIA] 5 chelmiec miastem](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/chelmiec_miastem-350x250.jpg)




![Sportowcy z Wojnarowej doczekają się nowego stadionu. Ruszyła budowa [ZDJĘCIA] 10 wojnarowa boisko budowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/wojnarowa_boisko_budowa-120x86.jpg)




