Ciało w wodzie zauważył w poniedziałek rano właściciel stawu rybnego. Powiadomił odpowiednie służby. Okazało się, że to 46-letni mieszkaniec gminy Łapanów.
– Mężczyzna nie był poszukiwany przez policję – mówi oficer prasowy bocheńskiej policji Daniel Bułatowicz.
– Około godziny 8 rano w miejscowości Kobylec właściciel stawu rybnego zauważył pływające w tym stawie ciało mężczyzny. Jak później ustalono to 46-letni mieszkaniec gminy Łapanów.
Policja i prokurator ustalają przyczyny zdarzenia.




![Straż Gminna w Podegrodziu już w przyszłym roku? Samorząd dostał pieniądze na zatrudnienie pracownika i sprzęt [WIDEO] 5 Malgorzata Gromala](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Malgorzata-Gromala-350x250.jpg)


![Zima nie przeszkadza w budowie zaplecza dla sportowców [ZDJĘCIA] 8 swidnik swietlica 4](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/swidnik_swietlica-4-350x250.jpg)




![Polka wygrała XII Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju [ZDJĘCIA] 13 kiepura konkurs](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kiepura_konkurs-120x86.jpg)

