Stary budynek przy stadionie Jedności Nowy Sącz został rozebrany. W jego miejsce powstał nowy.
– Dzięki temu sportowcy przygotowują się do meczów i treningów w lepszych warunkach – informuje Marcin Rojna, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu. – Stary budynek został rozebrany, bo praktycznie nie nadawał się już do remontu. W jego miejsce powstało nowy budynek szatniami, prysznicami i pomieszczeniami dla sędziów. Komfort jest dużo większy.
Możliwe, że w przyszłości na boisku Jedności niedaleko Miasteczka Galicyjskiego, będzie oświetlenie. Może tam trafić po likwidacji kortów tenisowych znajdujących się przy hali MOSiR-u Nowym Sączu.


![W Gminie Łużna wzrosną opłaty za śmieci. Co z wysokością podatków? [WIDEO] 3 Mariusz Tarsa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Mariusz_Tarsa-350x250.jpg)











