Pomimo dużego ocieplenia, oraz zbliżającego się pogorszenia aury podczas weekendu najważniejsza informacja jest taka, że wyciągi nadal mogą działać, a warunki do jazdy są dobre.
W Beskidzie Sądeckim i Pieninach działają wszystkie stacje narciarskie. Krynica zaprasza na Arenę Słotwiny, ośrodka Henryk-Ski, oraz na Jaworzynę. W Tyliczu atrakcje zapewniają obie tamtejsze stacje. Pojeździć można też w Rytro-Ski, oraz na Wierchomli, gdzie mamy od 30 do 80 centymetrów śniegu. Zapraszają też Palenica, Szafranówka i Czorsztyn-Ski.
Pogórze i Beskid Niski to działające stacje w Siemiechowie, Cieniawie, Kamiannej, Małastowie, Magurze Małastowskiej i w Chyrowej.
Beskid Wyspowy i Gorce zapraszają na Śnieżnicę w Kasinie Wielkiej, oraz do stacji Limanowa-Ski, Laskowa-Ski i do Koninek.

![Ulica Kopernika w Nowym Sączu znów zamknięta. Rusza tu drugi etap remontu [ZDJĘCIA] 2 kopernika zamknieta](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kopernika_zamknieta-350x250.jpg)


![Na stacji PKP w Nowym Sączu palił się wagon pasażerski [WIDEO] 5 print screen z nagrań udostępnionych przez funpage na FB: Wiadomości znad Dunajca](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/pozar_dworzec-350x250.jpg)

![Stary Sącz: Ponad 40 mln złotych na inwestycje. Jedną z nich będzie drugi Park&Ride [WIDEO] 7 Jacek Lelek](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Jacek-Lelek-350x250.jpg)

![Św. Barbara już czuwa nad pracownikami Kopalni Surowców Skalnych w Klęczanach [ZDJĘCIA] 9 fot. Gmina Chełmiec](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/sw.-Barbara-350x250.jpg)
![Ulica Kopernika w Nowym Sączu znów zamknięta. Rusza tu drugi etap remontu [ZDJĘCIA] 10 kopernika zamknieta](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kopernika_zamknieta-120x86.jpg)




