Szósty studyjny album pochodzącego z Las Vegas zespołu Panic! At The Disco, w którym od kilku lat jedynym stałym członkiem jest założyciel, lider, wokalista i główny kompozytor Brendon Urie. „Pray For The Wicked” jest następcą znakomitej płyty „Death Of A Bachelor” z 2016 roku, która nie tylko zdobyła szczyt listy Billboard 200, lecz również pokryła się platyną w USA i złotem w Wielkiej Brytanii.
Brzmienie płycie nadał nominowany do Grammy producent Jake Sinclair.









![Ważna ulica w Limanowej zostanie zamknięta z powodu robót na linii kolejowej [SPRAWDŹ OBJAZDY] 10 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/limanowa_most_pkp_plk-120x86.jpg)
![Tysiące ludzi modliło się w intencji życia i rodziny. Przez Nowy Sącz przeszedł diecezjalny marsz [ZDJĘCIA, WIDEO] 11 marsz dla zycia i rodziny](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/marsz_dla_zycia_i_rodziny-120x86.jpg)



