Tłusty czwartek to dzień, w którym oprócz kosztowania pączków można zrobić coś dobrego dla innych – przekonuje Diakonia Ruchu Światło-Życie diecezji tarnowskiej.
Oazaowicze zachęcają, aby modlitwą wspomóc kleryka, włączyć się w modlitwę duchowej adopcji alumna przez zgłoszenie się w internecie (KLIKNIJ TUTAJ)
Rezygnując ze zjedzenia pączka można także wpłacić datek na konto Duchowej Adopcji Kleryków, która pozwoli na ufundowanie stypendium dla alumnów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.
Nazwa odbiorcy:
Diakonia Ruchu Światło-Życie diecezji tarnowskiej.
ul. Piłsudskiego 6,
33-100 Tarnów
Numer konta:
39 1240 1910 1111 0011 0863 1217
Tytułem:
Darowizna na cele statutowe: DDAKLER


![W Adwencie na nowo poznaj historię Świętej Rodziny i Ziemi Świętej. Wykład w UNSJPII przygotowaniem do Bożego Narodzenia [ZDJĘCIA] 3 uniwersytet grudzien](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/uniwersytet_grudzien-350x250.jpg)










