Znak od Boga był motywem przewodnim czuwania adwentowego w parafii Jana Pawła II w Nowym Sączu. Spotkanie przygotowujące do świąt Bożego Narodzenia już po raz kolejny przygotowała wspólnota Sącz Boga. W świątyni zebrali się m.in. młodzi, którzy przygotowują się do bierzmowania.
– Myślę, że wszyscy obecni poczuli już ducha tych świąt, dzięki zespołowi i tej atmosferze. Dobrze jest się zatrzymać pośród naszego szybkiego życie i odnaleźć ten znak – opowiadają uczestnicy spotkania. – Myślę, że znakiem, którego szukamy jest nim żłóbek, który jest też symbolem tych narodzin.
W tym roku współorganizatorem spotkania było też nowo powstałe stowarzyszenie Et Cetera.
W kościele św. Jana Pawła II młodzi usłyszeli naukę ks. Pawła Bogaczyka z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Czuwanie poprowadzili klerycy z zespołu „Bethesda”.
Kolejne takie spotkanie młodych w Nowym Sączu w styczniu.


![W Adwencie na nowo poznaj historię Świętej Rodziny i Ziemi Świętej. Wykład w UNSJPII przygotowaniem do Bożego Narodzenia [ZDJĘCIA] 3 uniwersytet grudzien](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/uniwersytet_grudzien-350x250.jpg)










