Czy rzeczywiście z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Czy może jednak rodzina jest najbardziej bezpieczną ze wszystkich przystani, które tworzymy w swoim życiu?
Rodzinie i tematach z nią związanych będzie poświęcona tarnowska debata. Odbędzie się ona w środę, 8 grudnia, od godz. 19:00.
Organizatorzy zachęcają do zapisów. Do zarejestrowanych osób zostaną wysłane wiadomości z przypomnieniem o zbliżającej się debacie, linki do transmisji oraz późniejszy dostęp do nagrania.
Formularz zapisów znajduje się pod linkiem: KLIKNIJ TUTAJ
Organizatorami wydarzenia są KANA Tarnów, Fundacja Alegoria, Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin, Synaj.tv.
Debaty są częścią projektu 'Rodzina w CENTRUM’.
Projekt Rodzina w Centrum jest dofinansowany w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej 'Po pierwsze rodzina’ na rok 2021.





![Wiara w Chrystusa trwa tu od kilkudziesięciu pokoleń. Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Jazowsku świętowała jubileusz 800-lecie istnienia [ZDJĘCIA] 7 parafia Jazowsko](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/parafia-Jazowsko-350x250.jpg)




![Chełmiec będzie miastem? Obietnice gminy, ale też wątpliwości mieszkańców [ZDJĘCIA] 13 chelmiec miastem](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/chelmiec_miastem-120x86.jpg)

