Juz za tydzien (10 listopada) wyrusza III Radiowa Pielgrzymka na Jasna Góre. Sluchacze i pracownicy Radia stana nie tylko przed obliczem Jasnogórskiej Pani, ale tez beda mieli okazje do zwiedzenia Sanktuarium Bozego Milosierdzia w Krakowie, by tam w godzinie milosierdzia polecac swoje sprawy i wspomniec swoich zmarlych bliskich.
Dyrektor Radia RDN Malopolska tlumaczy, ze listopad jest szczególnym czasem, sprzyjajacym glebszej refleksji.
W pielgrzymce moga wziac udzial wszyscy chetni. Zapisy prowadzone sa w sekretariacie Radia RDN Malopolska przy ul. Bema 14 w Tarnowie. Msza swieta z kaplicy cudownego obrazu Matki Bozej i Apel Jasnogórski beda transmitowane na falach Radia RDN Malopolska i RDN Nowy Sacz.
Posluchaj ks. Jacka Miszczaka, dyrektora Radia RDN Malopolska i RDN Nowy Sacz:





![Tegoroczne Kolędowanie Małemu Bacy tradycyjnie zakończą na prawie 1000 m n.p.m. [ZDJĘCIA] 6 fot. www.parafia.piwniczna.com](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Koledowanie-Malemu-Bacy1-350x250.jpg)




![Budżet gminy Nawojowa. "Na miarę możliwości, bez kredytu" [ROZMOWA] 11 kielbasa stanislaw studio 12 2025](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kielbasa_stanislaw_studio_12_2025-120x86.jpg)


