Wazna wygrana pilkarzy z Koszyc Malych [ZDJECIA]

W tarnowskiej okregówce rozegrano 21.kolejke spotkan. W grupie drugiej wysokie wygrane liderów – drugiego zespolu Bruk Bet Termaliki Nieciecza oraz Tuchovii. To wlasnie te dwie druzyny licza sie jeszcze w walce o awans do czwartej ligi.

W Lisiej Górze Zorza Zaczarnie ulegla liderowi – drugiej druzynie Bruk Bet Termaliki Nieciecza az 0:10. Wicelider Tuchovia wygrywa z Dabrovia Dabrowa Tarnowska 6:0, a LKS Nowa Jastrzabka remisuje z Lukovia 2:2.

W pierwszym niedzielnym pojedynku Victoria Koszyce Male podejmowala graczy LKS Wietrzychowice. Oba zespoly potrzebowaly punktów, by oddalic sie od strefy spadkowej. Gospodarze po pierwszej polowie prowadzili 1:0, po bramce w 23 minucie Artura Barszcza. W drugiej czesci meczu wyrównal Damian Bradko. Gospodarze przyspieszyli w ostatnim kwadransie i wykorzystali slabnacych z minuty na minute gosci. Najpierw na 2:1 trafil Jakub Malysiak, a w koncówce po celnym trafieniu dolozyli Wojciech Kubon i Sebastian Latka. Ostatecznie Victoria pokonala LKS Wietrzychowice 4:1.

Mimo wygranej trener zespolu z Koszyc Malych Janusz Kubon byl niezadowolony ze stylu gry swoich podopiecznych

-Braklo nam sil w koncówce, stad nie udalo sie utrzymac remisu – powiedzial po spotkaniu grajacy trener druzyny z Wietrzychowic Pawel Janik

W innych niedzielnych spotkaniach Ciezkowianka niespodziewanie ulegla na wlasnym boisku Dunajcowi Zbylitowska Góra az 1:7. Ikar Odporyszów równiez przegrywa przed wlasna publicznoscia z Wisla Szczucin 0:6. GKS Gromnik wygrywa z Klubem Sportowym Smigno 4:1.

W tabeli na prowadzeniu zespól z Niecieczy, który zgromadzil 57 punktów i o szesc wyprzedza Tuchovie. Trzecia jest druzyna GKS Gromnik z 49 oczkami. Na dole tabeli trwa walka o utrzymanie. Ze spadkiem pogodzili sie pilkarze Ikara Odporyszów, którzy na swoim koncie zgromadzili jedynie 2 punkty. Trudno utrzymac sie bedzie równiez druzynie LKS Wietrzychowice, która ma zaledwie 10 oczek.