Oldboye z Dabrowy Tarnowskiej i Dobczyc bez porazki [ZDJECIA]

W piatkowy wieczór rozegrano 4.kolejke spotkan Leopak Oldboys Ligi. W dwóch pojedynkach wygrywali goscie, w jednym punkty pozostaly u gospodarzy. Jedno spotkanie zakonczylo sie podzialem punktów.

Pierwsze punkty i od razu trzy zapisali na swoim koncie futbolisci Dinozaurów Lisia Góra, którzy pokonali Jackówke F.B. Wojtas 5:2. Do przerwy zespól z powiatu limanowskiego prowadzil 2:1, jednak w drugiej polowie agresywna obrona Dinozaurów nie pozwolila na wieksze straty.

W spotkaniu na szczycie Okocimski Brzesko przegral z DTS Dabrowa Tarnowska 6:3. Od pierwszych minut goscie przewazali na zielonej murawie, dokumentujac to bramkami. Po zmianie stron Piwosze próbowali zredukowac straty, jednak pilkarze z Dabrowy Tarnowskiej nie pozwolili sobie na strate punktów i pewnej wygranej.

W Dobczycach zespól Stranieri Oldboys rywalizowal z Juniorami Lisia Góra. Spotkanie bylo bardzo wyrównane, a za sprawa dobrej postawy bramkarzy do przerwy byl bezbramkowy remis. Po zmianie stron pierwsi trafili gosci, jednak gospodarze do konca walczyli i odrobili straty. Gdy wydawalo sie ze trzy punkty zostana w Dobczycach, Juniorzy wyrównali i spotkanie zakonczylo sie remisem 3:3.
– Remis to sprawiedliwy wynik – uwaza kierownik druzyny z Dobczyc Józef Dudzik

-Niewykorzystane sytuacje zemscily sie i stad tylko remis – podkresla Pawel Janton z druzyny Juniorów Lisia Góra

Natomiast w Gdowie, miejscowa Gdovia walczyla o pierwsze punkty z BKS Stalprodukt Bochnia. Pierwsi do bramki trafili gospodarze, jednak potem sile swoja pokazala druzyna gosci. Po przerwie seriami zdobywala bramki i ostatecznie wygrala 11:4.
-W kazdym spotkaniu rozpedzamy sie z minuty na minute – podsumowal rywalizacje Michal Imiolek z druzyny bochenskiej