Szczypiornisci z Bochni z trudem pokonuja kielecki AZS [ZDJECIA]

W drugiej lidze mezczyzn MOSiR Bochnia podejmowal na wlasnym parkiecie druzyna AZS Uniwersytetu Jana Kochanowskiego z Kielc.

Zamiast latwego zwyciestwa horror do ostatniej minuty zgotowali gracze z miasta soli. Szczypiornisci trenera Marcina Bozka bedacy faworytem tego spotkania od poczatku meczu uzyskali kilku bramkowa przewage. W drugiej czesci rywalizacji stopniala ona do jednej bramki, momentami na tablicy wyników byl remis. Jednak dzieki wiekszemu doswiadczeniu, bochnianie w ostatnich minutach objeli dwubramkowe prowadzenie, by ostatecznie pokonac kielczan 30:29.

-To nie byl nasz dzien – uwaza rozgrywajacy bochenski Mateusz Zubik

-Przebieg tego spotkania bedzie mi sie snil po nocach – mówil po spotkaniu trener bochenskiej druzyny Marcin Bozek

Bramki dla bochenskiego zespolu zdobyli: Rogóz 7, Pach i Imiolek po 6, Jewiarz 4, Bujak 3, Zubik 2 oraz Urbanowicz i Orzechowski po 1. Zespól MOSiRu zajmuje w tabeli drugiej ligi grupy czwartej drugie miejsce. Kolejne spotkanie podopieczni trenera Marcina Bozka rozegraja 11 lutego w Przeworsku z miejscowym Orlem.