Tarnowskie siatkarki bezlitosne dla rywalek z Podkarpacia [ZDJECIA]

Siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów potrzebowaly godziny czasu, aby pokonac w trzech setach druzyne Marby Sedziszów Malopolski. Druzyna z Podkarpacia nie miala w sobotni wieczór argumentów, by zaskoczyc gospodynie.

W pierwszym secie tarnowianki szybko odrzucily rywalki od siatki mocna zagrywka. Dobra gra blokiem i po niespelna 18 minutach gospodynie wygrywaja 25:13. W kolejnej odslonie rywalizacji poczatkowe fragmenty wskazywaly na wyrównana rywalizacje. Jednak gdy na zagrywke wskoczyla Sabina Podlasek czy Joanna Mazurkiewicz rywalki nie mialy juz tyle szczescia. W drugim secie ponownie 25:13.

Trzecia partia bardziej wyrównana. Rywalki po raz pierwszy prowadzily w tym meczu 7:5. Jednak chwile pózniej, po czasie wzietym przez trenera Michala Betleje, wszystko wrócilo do normy. Rywalki odbijaly sie od tarnowskiego bloku, libero Marby miala problemy z przyjeciem. Kilka punktów zespolu z Podkarpacia to podarunek tarnowskich siatkarek, które bedac przekonane o wygranej nieco rozluznily szyki. Ostatecznie trzeci set wygrany 25:18 i cale spotkanie 3:0.