Zespól z Niecieczy królem jesieni w okregówce [ZDJECIA]

Pilkarze drugiej druzyny Bruk Bet Termaliki Nieciecza zimowa przerwe spedza w fotelu lidera drugiej grupy tarnowskiej okregówki. Podopieczni trenera Jakuba Drwala w zaleglym spotkaniu 11.kolejki pokonali na wlasnym stadionie Victorie Koszyce Male 7:0.

Przez pierwszy kwadrans obie druzyny badaly swoje mozliwosci na boisku ze sztuczna nawierzchnia. Dla gospodarzy nie bylo nowoscia grac przy sztucznym swietle, natomiast goscie z Koszyc Malych taka rywalizacje rozgrywali po raz pierwszy. W 12 minucie Karol Krupa otrzymal idealne podanie w pole karne i otworzyl wynik meczu. 180 sekund pózniej bylo juz 2:0, bo podczas wrzutki w pole karne, jeden z obronców Victorii przewrócil zawodnika gospodarzy i sedzia wskazal na jedenasty metr. I tak Kamil Szumlanski zamienil karnego na bramke. W 22 minucie po scieciu po raz kolejny arbiter odgwizdal jedenastke, ale Karola Bigosa wyczul bramkarz Kacper Ziólkowski. Kolejna jedenastka po zagraniu reka w 25 minucie równiez padla lupem golkipera gosci, jednak przy dobitce Szumlanskiego byl bezradny. W drugiej polowie konsekwentnie grajacy gospodarze szybko podwyzszyli wynik. Najpierw w 58 minucie uczynil to Adrian Kopec, siedem minut pózniej Szymon Kogut. Pomocnik z Niecieczy po raz kolejny trafil 20 minut pózniej, a wynik spotkania 120 sekund pózniej ustalil Karol Bigos. Wygrana 7:0 byla 12 graczy z Niecieczy. Maja oni na swoim koncie 37 punktów i bilans bramkowy 69 zdobytych i 5 straconych. Maja 3 oczka przewagi nad Tuchovia i osiem nad LKS Nowa Jastrzabka.

Bruk Bet Termalica II Nieciecza – Victoria Koszyce Male 7:0 (3:0)

Bramki: Szumlanski 15, 25, Kogut 65, 83, Krupa 12, Kopec 58 i Bigos 84.

Zólte kartki: Cierlik (BBT II)

Sedziowal: Pawel Gadek (Tarnów)

Widzów: 50

Bruk Bet Termalica II Nieciecza: Zaborowski (od 70 min. Lezon) – Cygan, Pikul, Tubek, Cierlik (od 68 min. Skowron M.), Skowron P., Szumlanski (od 63 min. Nowak), Krupa (od 68 min. Miroszka), Kogut, Bigos, Kopec.

Victoria Koszyce Male: Ziólkowski – Gorzkowski, Wójcik, Jarosz M., Orlik, Boruch, Mokwa, Jurczyk (od 63 min. Jarosz A.), Kubon, Wojcieszek (od 68 min. Partyka), Rybak.