I liga pilki recznej: Czuwaj Przemysl za mocny dla tarnowian

W pierwszej lidze szczypiorniaka, pilkarze reczni SPR PWSZ Tarnów wyjechali do Przemysla na pojedynek z miejscowym Czuwajem.

Tarnowianie rozpoczeli od mocnego uderzenia i prowadzenia 8:1 w ósmej minucie spotkania. Chwile pózniej gospodarze sie obudzili i szybko odrobili straty. Wynik oscylowal wokól remisu i taki tez zakonczyl pierwsza czesc zmagan. W drugiej polowie przez pierwsze dziesiec minut obie druzyny szly leb w leb. Pózniej dzieki dobrej skutecznosci Lukasza Szatki, tarnowianie uzyskali kilku bramkowe prowadzenie. Jednak radosc z prowadzenia szybko nie trwala, poniewaz gospodarze znów wlaczyli piaty bieg i doslownie zmietli z parkietu graczy trenera Ryszarda Skutnika w ostatnich dziesieciu minutach gry. Ostatecznie zwyciestwo pozostalo w Przemyslu, po tym jak Czuwaj wygral z SPR PWSZ Tarnów 36:31.

Bramki dla tarnowskiej druzyny zdobyli: Nowak 12, Szatko i Dutka po 6, Kowalik 3 oraz Misiewicz, Lysy, Spieszny i Wajda po 1.

Za tydzien SPR PWSZ podejmie we wlasnej hali druzyne Siódemki Legnica.