SPR PWSZ Tarnów wygrywa sparing z MOSiR Bochnia [ZDJECIA]

Pilkarze reczni SPR PWSZ Tarnów przygotowuja sie do rozgrywek ligowych. W srodowy wieczór rozegrali kolejny mecz kontrolny, tym razem z MOSiRem Bochnia. Podopieczni trenera Ryszarda Skutnika wygrali 44:38, choc do przerwy przegrywali 21:23.

W tym spotkaniu obie druzyny nie zwracaly uwage na obrone. W pierwszej polowie wynik oscylowal wokól remisu, jednak dzieki dobrym interwencjom bramkarza bochenskiego, to szczypiornisci z miasta soli schodzili na przerwe z dwubramkowa przewaga. Po zmianie stron tarnowianie szybko doprowadzili do remisu, a potem dzieki dobrej skutecznosci Daniela Dutki wyszli na kilku bramkowe prowadzenie, które nie oddali do konca meczu.

SPR PWSZ TARNÓW – MOSiR Bochnia 44:38 (21:23)

SPR PWSZ TARNÓW: Dudka 12, Kowalik 10, Szatko 5, Mogielnicki, Lysy, Wajda i Nowak po 3, Spieszny i Misiewicz po 2, Sygnarowicz 1

MOSiR Bochnia: Najuch 12, Urbanowicz 7, Zubik 6, Karwowski, Janas, Bujak po 3, Pach i Rogóz po 2