IV liga: Pierwsze punkty Wolanii [ZDJECIA]

W niedzielne popoludnie w Woli Rzedzinskiej pilkarze spadkowicza z trzeciej ligi podejmowali Klub Sportowy Tymbark. Zespól gospodarzy po dwóch porazkach, chcial wreszcie przelamac niemoc i zainkasowac punkty.

Z kolei goscie dwa ostatnie spotkania wyjazdowe zremisowali i nie zamierzali odpuszczac. Od pierwszych minut przewage mieli gospodarze, jednak nie potrafili tego przekuc na zdobycz bramkowa. Brakowalo dobrego wykonczenia i ostatniego podania. Jednak los usmiechnal sie dwukrotnie do podopiecznych trenera Romana Ciochonia, którzy w 25 i 39 minucie zdobyli bramki. Uczynil to dwukrotnie Mateusz Michon. Goscie po przerwie mieli idealna sytuacje w 75 minucie, kiedy to pilka zmierzala juz do bramki, jednak z linii wybil ja Dominik Adamowski. Gospodarze usatysfakcjonowani prowadzeniem, nie forsowali tempa gry. Ostatecznie Wolania Wola Rzedzinska wygrywa z Klubem Sportowym Tymbark 2:0 i dopisuje do swojego konta pierwsze trzy punkty w tym sezonie.
Moja druzyna miala za malo atutów i Wolania wygrala zasluzenie – mówil po meczu trener zespolu z Tymbarku Wojciech Tajdus

Styl gry a szczególnie poczynania w ataku daja duzo do myslenia trenerowi Wolanii Romanowi Cichoniowi