Remis w Limanowej, wygrane BKS i Juniorów [ZDJECIA]

Za nami 3. kolejka spotkan Leopak Oldboys Ligi. W trzech pojedynkach w Mikluszowicach, Limanowej oraz Lisiej Górze byly emocje i zwroty akcji. Nie odbylo sie spotkanie w Dobczycach, gdzie Stranieri mieli walczyc o fotel lidera z Okocimskim Brzesko.

Najwiecej emocji bylo w Limanowej, gdzie Jackówka F.B. Wojtas podejmowala druzyne DTS Dabrowa Tarnowska. Od pierwszych minut inicjatywa nalezala do gospodarzy, którzy szybko objeli prowadzenie i kontrolowali wydarzenia na zielonej murawie. Do przerwy miejscowi prowadzili 4:2. Po zmianie stron w ciagu pieciu minut dolozyli trzy trafienia i dabrowianie przegrywali juz 2:7. Jednak od tego momentu ruszyli goscie. Dzieki dobrej skutecznosci Pawla Piotrowicza oraz Roberta Dorosza szybko doprowadzili do remisu 8:8. Ostatnie osiem minut obie druzyny nie potrafily przechylic szali zwyciestwa na swoja korzysc i pojedynek zakonczyl sie podzialem punktów.

W Mikluszowicach BKS Stalprodukt rywalizowala z Dinozaurami Lisia Góra. Gospodarze po slabym poczatku rundy, chcieli dopisac do swojego konta trzy punkty. Goscie na razie nie moga zlapac rytmu gry i pozostawali bez wygranej. Mimo to pojedynek w pierwszej czesci byl wyrównany, a dopiero przed przerwa bochnianie uzyskali przewage. W drugiej odslonie meczu niepodzielnie rzadzili juz gospodarze, którzy ostatecznie wygrali 11:4.

W ostatnim spotkaniu w Lisiej Górze, Juniorzy podejmowali zespól Gdovii. Gospodarze po porazce na inauguracje w drugiej kolejce dopisali do swojego konta punkty. Natomiast zespól z Gdowa przed rywalizacja z Juniorami pozostawal z zerowym dorobkiem punktowym. Mecz szybko ustawily trzy strzelone bramki w pierwszym kwadransie gry przez gospodarzy. To oni byli bardziej skuteczniejsi i umiejetnie sie bronili. Pilkarze Gdovii równiez mieli swoje sytuacje, jednak do przerwy to Juniorzy prowadzili 6:0. Po przerwie gospodarze dolozyli dwie bramki, ale równiez goscie zaczeli strzelac. Jednak w tym meczu góra byli pilkarze z Lisiej Góry, którzy wygrali 11:3.
-Nie mozemy wybudzic sie ze snu zimowego – podkresla bramkarz Gdovii Andrzej Marszalek

-Konsekwentna gra przyniosla efektowny wynik – uwaza Pawel Janton z zespolu Juniorów