I liga: Pilkarze z Mielca pokonuja druzyne z Suwalk

W Nice 1 lidze pilkarskiej rozegrano 23.kolejke spotkan. W niej to mielecka Stal podejmowala rewelacje jesieni Wigry Suwalki. Druzyna z Podlasia w pierwszej czesci sezonu dlugo utrzymywala sie na podium zaplecza Lotto Ekstraklasy.

Równiez mielczanie milo nie wspominali pobytu w tej czesci Polski, bowiem przegrali tam 0:6. Tym razem niepokonana na wiosne druzyna z Podkarpacia podtrzymala zwycieska passe. W pierwszej czesci spotkania oba zespoly graly bardzo asekuracyjnie, czekajac na blad rywala. Stad tez mala liczba akcji podbramkowych. Po zmianie stron w 51 minucie mielczanie objeli prowadzenie po trafieniu Krzysztofa Drzazgi. Siedem minut pózniej Damian Kadzior podtrzymal szanse na wywiezienie chocby punktu przez zespól z Suwalk. Jednak ostatnie slowo nalezalo do pilkarzy Stali, którzy po drugim golu Krzysztofa Drzazgi zapisali na swoje konto kolejne trzy punkty, po wygranej 2:1.
-Wygrala cala druzyna a nie zawodnik który strzelil bramki – uwaza napastnik Stali Krzysztof Drzazga

-Pokonalismy rywala po bardzo dobrym spotkaniu – uwaza trener mielczan Zbigniew Smólka