Okocimski Brzesko mistrzem Leopak Oldboys Ligi [ZDJECIA]

Druzyna pilkarska Okocimskiego Brzesko zapewnila sobie tytul Mistrza drugiej edycji Leopak Oldboys Ligi. Triumf zapewnila sobie po wygranej w zaleglym spotkaniu z graczami z Dabrowy Tarnowskiej.

W zaleglym spotkaniu 10.kolejki Piwosze pokonali na wlasnym stadionie ubieglorocznego triumfatora ligi Wieczor Team Dabrowa Tarnowska 7:5. Spotkanie bylo bardzo zaciete, a od pierwszych minut prowadzili goscie. Juz po kwadransie gry po golach Pawla Piotrowicza i Pawla Dorosza bylo 2:0 dla przyjezdnych. Mimo ze Rafal Policht zdobyl bramke kontaktowa, to na przerwe Wieczor Team schodzil prowadzac 3:1.

W drugiej polowie obraz gry sie nie zmienil. Mimo ze Daniel Kotarba znów zmniejszyl straty, to Pawel Piotrowicz znów podwyzszyl na 4:2. Sytuacja zmienila sie gdy boisko za czerwona kartke opuscil jeden z zawodników dabrowskich – Pawel Dorosz. Dzieki trafieniom Tomasza Koziela, Daniela Kotarby oraz Roberta Sakowicza – Piwosze wyszli na prowadzenie na 10 minut przed koncem spotkania 5:4. Wtedy gra sie bardzo zaostrzyla, za faule zawodnicy obu druzyn otrzymywali zólte kartki.

Troche nadziei w serca dabrowskiej druzyny dalo trafienie z rzutu wolnego Pawla Piotrowicza, jednak cztery minuty pózniej Tomasz Sukiennik wbil futbolówke do bramki Wieczor Team. W doliczonym czasie gry wynik spotkania na 7:5 dla Piwoszy ustalil Sebastian Sacha.

Mimo ze do zakonczenia rozgrywek pozostalo jeszcze dwie kolejki, to zespól Okocimskiego Brzesko zapewnil sobie triumf w tegorocznej edycji Leopak Oldboys Ligi. O drugie miejsce powalcza zespoly BKS StalProdukt Bochnia, Wieczor Team Dabrowa Tarnowska oraz Juniorów Lisia Góra.

W innym zaleglym spotkaniu Gdovia pokonala Dinozaurów Lisia Góra 5:3, choc do przerwy goscie prowadzili 3:0.

W najblizszy piatek przedostatnia kolejka Leopak Oldboys Ligi.