Tarnowscy koszykarze pokonali studentów z Krakowa [ZDJECIA]

Druzyna MUKS 1811 Unii Tarnów podejmowala na wlasnym parkiecie graczy Klubu Koszykarskiego Uniwersytetu Rolniczego Kraków. Ekipa ze stolicy Malopolski do tej pory wygrali wszystkie trzy pojedynki, natomiast tarnowianie jeden wygrali drugi przegrali.

Od pierwszych minut gospodarze dzieki dobrej obronie wypracowali sobie kilku punktowa przewage. Krakowianie dopiero pod koniec trzeciej kwarty dogonili koszykarzy Unii i wyszli na trzypunktowe prowadzenie. W ostatniej odslonie tego spotkania trwala zazarta walka z której ostatecznie zwyciesko wyszli tarnowianie, wygrywajac 91:86.

-To byla prawdziwa wojna nerwów – mówil po meczu skrzydlowy tarnowskiej druzyny Dawid Szewczyk

Zadowolony po meczu byl trener gospodarzy Krzysztof Wawrzonek

Punkty dla tarnowskiej druzyny zdobyli: Szewczyk 22, Niemczura 20, Stawarski 19, Sulowski 15, Piska 9, Zaczkiewicz 4 oraz Król 2.