Pilkarki Tarnovii liderkami drugiej ligi [ZDJECIA]

W drugiej lidze pilki noznej kobiet w Tarnowie doszlo do pojedynku na szczycie. Liderujaca Tarnovia podejmowala niepokonany do tej pory zespól Starówki Nowy Sacz.

Obie druzyny w imponujacym stylu rozpoczely sezon, a dodatkowo sadeczanki szczycily sie bilansem 30 strzelonych bramek i ani jednej straconej. Jednak pojedynek z tarnowiankami szybko zweryfikowal ten stan. Juz w 19 sekundzie rywalizacji Justyna Kapustka uzyskala prowadzenie dla miejscowych. Jednak piec minut pózniej byl juz remis, bo tarnowska bramkarke pokonala Patrycja Budzyn. Obie druzyny próbowaly zmienic wynik, a najblizej tego byly gospodynie. W 32 minucie znów w zamieszaniu podbramkowym skorzystala Justyna Kapustka, która wepchnela futbolówke do bramki Starówki. W drugiej polowie mimo idealnych okazji, obie druzyny zachowaly stan posiadania i po koncowym gwizdku arbitra z trzech punktów i fotelu lidera ciesza sie tarnowianki, które pokonaly pilkarki z Nowego Sacza 2:1.

-Troche zabraklo szczescia i dobrego poziomu sedziowania – mówila po meczu grajaca trener Starówki Nowy Sacz Dominika Fiut

-Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej druzyny – mówil po meczu drugi trener Tarnovii Jacek Cwik