Oldboye wrócili na ligowe boiska [ZDJECIA]

Pilkarze Leopak Oldboys Ligi po wakacyjnej przerwie powrócili na zielona murawe kompleksów „Orlik”. W piatek rozegrane zostaly dwa spotkania 9 kolejki spotkan w Lisiej Górze oraz Radlowie.

W Radlowie gdzie miejscowy Oldboys 35plus rywalizowal z BKS Stalprodukt Bochnia. Goscie byli faworytami tego spotkania, jednak do przerwy rywalizacja byla bardzo wyrównana, o czym swiadczy wynik remisowy 3:3. Po zmianie stron z zespolu radlowskiego powoli uchodzily sily oraz skutecznosc. Krótka lawka rezerwowych i kontuzje podstawowych graczy wykorzystali pilkarze z miasta soli, którzy bezlitosnie potraktowali rywala. BKS Stalprodukt Bochnia wygrala ostatecznie z Oldboys 35plus Radlów 14:4.

OLDBOYS 35plus RADLÓW – BKS STALPRODUKT BOCHNIA 4:14 (3:3)

Bramki: Maciej Habrylo i Robert Bieryt po dwie (Oldboys) – Miroslaw Bienias – cztery, Jerzy Noskowiak – trzy, Marcin Krokosz, Piotr Mikulski, Daniel Goryczko – po dwie oraz Adam Malecki – jedna (BKS).

Sedziowal: Boguslaw Mecnarowski

OLDBOYS: Rafal Loboda – Maciej Habrylo, Robert Bieryt, Maciej Padlo, Ryszard Lazarz, Andrzej Wolek, Bogdan Bak, Wojciech Mistak, Grzegorz Rzepka, Krzysztof Wiszniewski.

BKS: Jan Panna – Miroslaw Bienias, Jerzy Noskowiak, Marcin Krokosz, Piotr Mikulski, Daniel Goryczko, Adam Malecki, Marcin Imiolek, Slawomir Maslaniec, Roman Dziedzic, Jaroslaw Strach.

W drugim spotkaniu, Juniorzy Lisia Góra podejmowali druzyne z Gminy Wietrzychowice. Gospodarze którzy liczyli na latwe zwyciestwo, przez pierwsze 25 minut nie potrafili skutecznie zagrozic bramce rywala. Jednak gdy juz trafili gra sie zupelnie odmienila. W drugiej czesci przy prowadzeniu druzyny z Lisiej Góry 4:1, goscie ruszyli do ataku. Krótka lawka rezerwowych szybko pozbawila zespól z Wietrzychowic zludzen o zdobyciu chocby punktu. Ostatecznie Juniorzy Lisia Góra wygrali 11:1.

– Nasza druzyna nieco stracila na mocy, szczególnie w drugiej polowie – mówi Andrzej Burzawa z druzyny Gminy Wietrzychowice

– Nie mozemy ujmowac ambicji druzyny przeciwnej, która ten mecz przegrala dopiero w drugiej polowie – podsumowuje rywalizacje Pawel Fido z zespolu Juniorów Lisia Góra

JUNIORZY LISIA GÓRA – GMINA WIETRZYCHOWICE 11:1 (3:0)

Bramki: Lukasz Górecki 25, 59, Grzegorz Stach 27, 65, Pawel Bajorek 36, 58, Robert Tomala 49, 62, Krzysztof Tomala 56, Pawel Fido 73, Pawel Czupryna 77 (JUNIORZY) – Janusz Pitas 52 (WIETRZYCHOWICE).

Sedziowal: Jacek Kabat

JUNIORZY: Maciej Pieciak, Janusz Lechowicz – Lukasz Górecki, Grzegorz Stach, Pawel Bajorek, Robert Tomala, Krzysztof Tomala, Pawel Fido, Pawel Czupryna, Pawel Janton, Piotr Setlak, Leszek Ziólkowski, Sebastian Wezowicz, Pawel Bialas.

WIETRZYCHOWICE: Lukasz Cholewa – Jaroslaw Gwózdz, Janusz Pitas, Jerzy Maczko, Andrzej Burzawa, Marek Madejski, Jan Iskra, Stanislaw Magiera, Artur Musial.

Spotkanie Gdovii z Young Boys Szynwald rozegrane zostanie w poniedzialek o godzinie 20:30, zas rywalizacja Okocimskiego Brzesko z Wieczor Team Dabrowa Tarnowska odbedzie sie w pózniejszym terminie.