Turniej gier planszowych proponuje na ferie ich młodym miłośnikom Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie.
W wybrane dni obu tygodni zimowych ferii będzie można zagrać tam w ulubione gry i powalczyć o zwycięstwo z innymi graczami.
Wśród proponowanych gier m.in. 'Splendor’, 'Osada’ czy '5 sekund’.
Minimalny wiek graczy to siedem lat.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Można ich dokonać, dzwoniąc pod numer: 14 621 73 90 wew. 27 lub pisząc maila na adres: multimedia@bpt.edu.pl
Szczegółowe informacje na temat harmonogramu rozgrywek są dostępne na stronie internetowej biblioteki.





![Będzie się działo. Jubileuszowy koncert Sądeckiego Chóru Gospel [ROZMOWA] 6 fot. archiwum Sądeckiego Chóru Gospel](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/sadecki_chor_gospel-350x250.jpg)






![Podwyżka za śmieci w gminie Dobra. Wójt mówi, że to konieczne [ROZMOWA] 13 Benedykt Wegrzyn](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/Benedykt-Wegrzyn-120x86.jpg)

