W Sanktuarium Matki Bozej Wniebowzietej w Przeczycy we wtorek 15 grudnia odbedzie sie comiesieczne spotkanie parafian i pielgrzymów – czcicieli Matki Bozej Przeczyckiej. Nabozenstwo rozpocznie Msza Swieta o godzinie 17, a po niej bedzie procesja rózancowa z figura Matki Bozej wokól Sanktuarium. Proboszcz ks. Marek Marcickiewicz zaprasza parafian i pielgrzymów do udzialu we wspólnej modlitwie.
Przeczyca: sanktuarium zaprasza na maryjne nabozenstwo
- Wydawca
- Categories: RELIGIA
Czytaj również
Wyruszą modlić się o powołania. Zbliża się Piesza Pielgrzymka do Tuchowa
autor / źródło:
Łukasz Raczkowski
22 czerwca 2026
Zmarł śp. Jan Jurkowski, tata ks. Wojciecha - proboszcza w Ładnej
autor / źródło:
Wydawca
22 czerwca 2026
W Zabawie spotkali się stypendyści Fundacji im. abpa Ablewicza
autor / źródło:
Wydawca
22 czerwca 2026
Odkryć Gietrzwałd na nowo
autor / źródło:
Ewa Biedroń
22 czerwca 2026
Mielec. Zbudźcie się organy
autor / źródło:
Ewa Biedroń
22 czerwca 2026
Biskup Andrzej Jeż dziękował rodzinom z diecezji tarnowskiej. W Starym Sączu było ich święto [ZDJĘCIA]
autor / źródło:
Krzysztof Niedzielan
21 czerwca 2026
Członkowie Akcji Katolickiej pielgrzymowali do Czarnej Madonny
autor / źródło:
Jolanta Moździerz
21 czerwca 2026
'Ciężka praca, która daje efekty' - Pueri Cantores Tarnovienses świętowało 45-lecie
autor / źródło:
Jolanta Moździerz
21 czerwca 2026