Pokazy łucznicze będą główną atrakcją podczas otwarcia Osady Słowiańskiej w Stobiernej, które nastąpi już w najbliższą niedzielę, 11 lipca, o godzinie 14.00.
Oprócz tego będzie można zwiedzać ekspozycję średniowieczną. Nie zabraknie też gier i zabaw dla najmłodszych.
Osada Słowiańska popularyzuje słowiańskie tradycje, kulturę, obrzędów, zwyczaje i pokazuje ich wpływ na współczesną historię i tradycje Polski.
Od poniedziałku do piątku osadę można zwiedzać grupy po wcześniejszym umówieniu się pod nr. Tel. 724 346 922. Natomiast w weekendy miejsce otwarte jest w godzinach w godz. 14.00 – 19.00.









![Czy młodzi czytają Pismo święte? ‘Rusz duszę ze Słowem’ [ZDJĘCIA] 10 IMG 1215](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_1215-120x86.jpg)




