W piątek, 21 maja o godz. 18 odbędzie się wernisaż wystawy „Konfrontacje Plakatu Studenckiego” w Tarnowskim Centrum Kultury.
Na płycie Rynku oraz w pomieszczeniach TCK będzie można zobaczyć prace nie tylko drukowane, ale też animowane i wyświetlane.
Prezentowane prace mają różnorodną tematykę, przez film, muzykę, teatr, aż po aktualne wydarzenia społeczne.
Na Rynku zobaczymy między innymi plakaty reklamowe i grafiki użytkowe. W salach TCK także prace animowane.
Autorami prezentowanych na wystawie projektów są studenci z tarnowskiej PWSZ oraz uczelni w Warszawy, Krakowa, Gdańska, Katowic czy Łodzi.
Wstęp na wystawę jest bezpłatny.










![To wpłynie na pacjentów w regionie. Sądeckie Pogotowie Ratunkowe czekają zmiany [WIDEO] 11 Bodziony](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/Bodziony-120x86.jpg)

![Zanim zorganizują referendum, chcą zrobić sondaż w sprawie odwołania prezydenta Nowego Sącza [WIDEO] 13 referendum](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/referendum-120x86.jpg)

