Unia remisuje, Metal wygrywa. Udany weekend tarnowskich piłkarzy

DSC09896 JPG

Łącznie sześć bramek padło w spotkaniu III Ligi pomiędzy Unią Tarnów i Orlętami Radzyń Podlaski. Mecz zakończył się remisem 3:3, a ostatnia bramka padła w doliczonym czasie gry.

Pierwsi prowadzenie objęli goście, już w 18. minucie meczu. Tuż przed przerwą wyrównał jednak Dominik Wardzała. Orlęta po przerwie znów objęły prowadzenie, którym cieszyły się jednak tylko 11 minut. Wtedy rzut karny wykorzystał Dawid Sojda. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry do siatki Unii trafili goście. Zwycięstwa jednak nie dowieźli, ponieważ po raz trzeci w tym spotkaniu gospodarze wyrównali. Tym razem w doliczonym czasie gry gola zdobył Gabriel Kieroński i mecz zakończył się remisem 3:3.

„Jaskółki” po weekendowym remisie zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli.

W innych spotkaniach lokalnych drużyn, we wschodniej grupie małopolskiej czwartej ligi Metal Tarnów w wyjazdowym meczu pokonał natomiast 4-2 BKS Bochnia. Bramki dla tarnowian zdobyli : Jacek Malisz, dwie Albert Stolarz i Dariusz Rajczyk. Metal zajmuje 12. miejsce w ligowej tabeli.

Tarnovia na własnym boisku bezbramkowo zremisowała z Kolejarzem Stróże. Po dwudziestu dwóch kolejkach zespół z ul. Bandrowskiego plasuje się na dziesiątej pozycji.

W klasie okręgowej, rezerwy Unii Tarnów w pełni wykorzystały atut własnego boiska, pokonując Nową Jastrząbkę 5-2 i plasuje się na ósmej pozycji.

Mecze obu naszych drużyn grających w klasie „A” zakończyły się remisami. Grający na swoim stadionie Błękitni 1947 Tarnów zremisowali 1:1 z Białą Lubaszowa i klasyfikowani są na dziesiątym miejscu w tabeli. Iskra Tarnów w wyjazdowym spotkaniu zremisowała 2-2 z zamykającymi tabelę Ryglicami. Po weekendowym remisie Iskra zajmuje jedenastą lokatę.