Łukasz Kosakiewicz został nowym piłkarzem Sandecji Nowy Sącz. 31-letni obrońca ostatnio grał w II-ligowym Zniczu Pruszków. Wcześniej występował między innymi w Chojniczance Chojnice, Koronie Kielce i w Widzewie Łódź.
Kosakiewicz podpisał kontrakt do końca tego sezonu z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Dodajmy, że na początku tego roku do Sandecji został wypożyczony napastnik Łukasz Zjawiński z Lechii Gdańsk.
Biało-czarni od 10 grudnia przygotowują się do II części sezonu w piłkarskiej I lidze. Na razie trenują w Nowym Sączu, ale wyjadą też na obóz przygotowawczy do Sanoka.

![Siatkarscy mistrzowie poprowadzili trening dla uczniów z Nowego Sącza [ZDJĘCIA] 2 Ignaczak ns 11 202532](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ignaczak_ns_11_202532-350x250.jpg)



![To koniec ery asfaltowych boisk w gminie Krynica-Zdrój [ZDJĘCIA] 6 fot. Piotr Ryba](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/boiska_krynica_zdroj-350x250.jpg)
![Są szóste w Polsce. Duże osiągnięcie piłkarek z Tęgoborzy [ROZMOWA] 7 pilkarki tegoborze studio2](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/pilkarki_tegoborze_studio2-350x250.jpg)
![Sportowcy z Wojnarowej doczekają się nowego stadionu. Ruszyła budowa [ZDJĘCIA] 8 wojnarowa boisko budowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/wojnarowa_boisko_budowa-350x250.jpg)




![Schronisko dla bezdomnych w Nowym Sączu zapełnione niemal w całości. Świadczy kompleksową pomoc [WIDEO] 13 schronisko](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/schronisko-120x86.jpg)

