Młodziki z Bochni z kolejnymi ligowymi zwycięstwami!

Z Blyskawica III l.m. p.n. 22.09.2021

Młodzi piłkarze z Bochni idą jak burza i w ostatnich dniach zapisali na swoim koncie dwa kolejne ligowe zwycięstwa.

Najpierw w zaległym meczu ligowym drużyna młodzików występująca w III lidze okręgowej podejmowała drużynę Błyskawicy Proszówki.

Po szalonym spotkaniu w, którym padło łącznie 6 bramek to ekipa gospodarzy cieszyła się z triumfu i zwyciężyła 4:2.

W początkowej fazie gry to my tracimy pierwszą bramkę i goście obejmują prowadzenie – powiedział po meczu asystujący w meczu trener Robert Gnutek.

Pomimo nie najlepszego początku w naszym wykonaniu w dalszej części gry chłopcy zaczęli zyskiwać przewagę, czego efektem była bramka wyrównująca. Takim wynikiem zakończyła się I połowa. Po przerwie gramy jeszcze lepiej i strzelamy kolejne 3 bramki, stwarzając jeszcze kilka okazji do zdobycia kolejnych. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem i cały mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4-2. Gratulacje dla całej drużyny za zaangażowanie i determinację. Widać, że chłopcy poprzez systematyczność robią stale postępy. Oby tak dalej.

Mecz rozegrany został na boisku przy ul. Chodenickiej w Bochni.

Następnie w ramach 5 kolejki zmagań piłkarze trenera Mirosława Sobieszczyka wysoko pokonali Błękitnych Krzeczów 8:0.  Bramki strzelali Mikołaj Juszczyk x3, Maciej Ignacyk, Michał Woda x2, Olaf Cebula i Adam Więcek.

Młodzi piłkarze zajmują pierwsze miejsce w tabeli z kompletem pięciu zwycięstw.

Skład MOSiR Bochnia: Adam Więcek, Olaf Cebula, Kacper Zuzia, Bartłomiej Imiołek, Oskar Bochenek, Michał Woda, Łukasz Krok, Jan Gicala, Mateusz Sitko oraz Jakub Wójcik, Antoni Miś, Mikołaj Juszczyk, Bartosz Duda, Maksymilian Michniak, Kamil Bulanda, Radosław Hudek.