Słaba kolejka w wykonaniu tarnowskich IV-ligowców

222779739 4459553340743859 4233495539078692780 n

Nie tak miała wyglądać druga runda zmagań tarnowskich piłkarzy. Metal Tarnów przegrał swój mecz w ramach 2. kolejki IV ligi wschodniej grupy małopolskiej z drużyną Lubania Maniowego na własnym boisku 1-2. Los piłkarzy Metalu podzieliła Tarnovia, która poległa w wyjazdowym spotkaniu z  Watrą Białka Tatrzańska 1-3.

W mecz rozgrywany w Tarnowie lepiej weszli goście. Pierwszą bramkę w 39. minucie strzelił Damian Mrówka. W drugiej połowie gola na 2:0 dla Lubania zdobył Patryk Duda. Trzy minuty później gospodarzom udało się złapać kontakt. Autorem bramki dla Metalu był Damian Wolański. Wynik nie uległ już jednak zmianie i w rezultacie to goście wywieźli z Tarnowa trzy punkty. Dla Metalu była to druga porażka w tym sezonie.

Na boisku w Białce Tatrzańskiej także padł tylko jeden gol ze strony tarnowian. Zdobył go dopiero w 87. minucie Przemysław Bury. Wcześniej bramki dla miejscowych zdobywali w 18. minucie Jakub Maciasz, tuż po przerwie (w 47. minucie) Dawid Surma, a w 63. minucie wynik na 3-0 podwyższył Vladyslav Zuiev.