Jak co roku w przeddzien wybuchu II wojny swiatowej modla sie w ten sposób w intencji Ojczyzny. Tym razem beda prosic takze o wlaczenie kardynala Stefana Wyszynskiemu do grona blogoslawionych i swietych. Droga krzyzowa jest tez forma dziekczynna mówi jeden z organizatorów Pawel Bogdanowicz.
Wierni przejda spod kosciola parafialnego pw. Milosierdzia Bozego na góre Kozuch. Uroczystosc zakonczy apel poleglych i salwa honorowa. Dla uczczenia pamieci ofiar zagra takze Orkiestra Deta z Librantowej. Droga Krzyzowa rozpocznie sie o godz. 16.30.







![Wokół Jeziora Rożnowskiego powstanie nowa trasa rowerowa. Połączy dotychczasową sieć [ZDJĘCIA] 10 fot. malopolska.pl (zdjęcie ilustracyjne)](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/VeloDunajec-120x86.jpg)



