To ogromny sukces zawodniczki urodzonej w Brzesku. Wychowanka UKS Jedynka Tarnów znalazła się w kadrze trenera Wiesława Popika na siatkarskie Mistrzostwa Świata U-20. Turniej zostanie rozegrany w Belgii i Holandii w dniach 9-18 lipca.
Polki znalazły się w grupie 'D’ wraz z Białorusią, Egiptem i reprezentacją Włoch. Grupowe mecze rozegrają w belgijskim Kortrijk.
Karolina Drużkowska w ostatnich rozgrywkach ligowych reprezentowała barwy BKS BOSTIK Bielsko-Biała, natomiast w sezonie 2021/22 będzie grać w innym klubie Tauron Ligi, Energa MKS Kalisz.



![Gorące przywitanie mistrzyń cheerleadingu w Nowym Sączu [WIDEO] 4 cheerleadarki](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/cheerleadarki-350x250.jpg)



![Wokół Jeziora Rożnowskiego powstanie nowa trasa rowerowa. Połączy dotychczasową sieć [ZDJĘCIA] 8 fot. malopolska.pl (zdjęcie ilustracyjne)](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/VeloDunajec-350x250.jpg)
![Siatkarscy mistrzowie poprowadzili trening dla uczniów z Nowego Sącza [ZDJĘCIA] 9 Ignaczak ns 11 202532](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ignaczak_ns_11_202532-350x250.jpg)





