Stal Mielec i Bruk Bet Termalica Nieciecza na remis

sport

PGE FKS Stal Mielec i Bruk Bet Termalica Nieciecza na remis w środowych meczach ligowych. Oba zespoły punkt uratowały w ostatnich minutach meczu.

Dramatyczny przebieg miało spotkanie zawodników z Podkarpacia, którzy przegrywali już 0:2 w meczu wyjazdowym z Jagiellonią Białystok. Wówczas to nadzieję na dobry wynik dla mielczan dał Jonathan de Amo, który w 18 minucie zdobył bramkę kontaktową

W 68 minucie z rzutu karnego do remisu doprowadził Maciej Domański. W końcówce spotkania na 3:2 bramkę zdobyła Jagiellonia.

I kiedy wydawało się, że to zespół z Podlasia ostatecznie zakończy mecz zwycięstwem to bramkę w piątej minucie doliczonego czasu gry zdobył Mateusz Mak.

Stal remisuje 3:3 z Jagiellonią Białystok, jednak wciąż pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy.

Po miesięcznej przerwie na boisko wybiegli też zawodnicy Bruk Betu Termaliki Nieciecza. „Słonie” zremisowały 1:1 w wyjazdowym meczu fortuny 1 ligi z Arką Gdynia.  Gola na wagę jednego punktu zdobył w ostatniej minucie spotkania Mateusz Grzybek.

Arka Gdynia – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)

Bramki: Rosołek (64.) – Grzybek (90+4.)

Jagiellonia Białystok – PGE FKS Stal Mielec 3:3 (2:1).

Bramki: Bogdan Tiru (3, 85), Tomas Prikryl (12) – De Amo Perez (18-głową), Maciej Domański (68-karny), Mateusz Mak (90+5-głową).