Sobota w Jazowsku bedzie przebiegac pod dyktando siatkówki plazowej. Wlasnie tam odbedzie sie wakacyjny turniej w tej dyscyplinie sportu. Wezma w nim udzial druzyny do lat 16, ale tez te zlozone ze starszych zawodników.
Na turniej zaprasza wójt gminy Lacko, Jan Dziedzina. – Udzial jest bezplatny i do tego mamy przygotowane upominki dla uczestników i nagrody dla najlepszych zespolów. Mysle jednak, ze sam udzial jest wazniejszy. Celem glównym jest aktywny tryb zycia.
Zapisy trwaja do srody u animatora orlika w Jazowsku lub pod numerem telefony 732 699 819. Rywalizacja rozpocznie sie w sobote o 9:00.
Posluchaj wójta Jana Dziedziny:



![To nie będą łatwe dni dla kierowców w Limanowej i w Mordarce [OBJAZDY] 4 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mordarka_pkp_plk-350x250.jpg)




![Wypadek w Woli Rzędzińskiej. Starszy mężczyzna był reanimowany [AKTUALIZACJA] 9 zdj. ilustracyjne, archiwum RDN](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-zdjecie-scaled-1-350x250.jpg)





