Caly dochód z radiowej licytacji, która odbedzie sie w najblizszy czwartek, 14 lipca, w popoludniowym pasmie RDN Malopolska Leci z górki, zostanie przeznaczony na rehabilitacje i leczenie chorych dzieci z gminy Tarnów – Gabrysi, Piotrka i Wojtusia. To wlasnie dla nich odbyla sie weekendowa impreza radia RDN Malopolska i Gminy Tarnów pod haslem Mania Pomagania.

Przedmioty przeznaczone na licytacje sa wyjatkowe. To koszulka z oryginalnymi podpisami naszych Strzelców z EURO 2016, koszulka i pilka z autografem Bartosza Kapustki. Do udzialu w akcji zacheca Pawel Jucha – dyrektor Biura Promocji i Reklamy radia RDN Malopolska: – 9 lipca w Koszycach Malych odbyl sie koncert charytatywny „Mania Pomagania” . Calkowity dochód z biletów przekazalismy dla Gabrysi, Wojtusia i Piotrka. Wiemy jak kosztowne sa rehabilitacje, leki oraz zabiegi, które, zwlaszcza w przypadku Wojtusia z wada serca, moga zostac wykonane tylko poza granicami naszego kraju. Chcac jeszcze wspomóc finansowo ciezko chore dzieci, zapraszamy wszystkich kibiców pilki noznej oraz ludzi o wielkich sercach do wylicytowania oryginalnych koszulek oraz pilki w czwartkowe popoludnie – mówi.

Przypomnijmy, ze radiowa, czwartkowa licytacja rozpocznie sie o godzinie 13.00 i potrwa do 14.00.

![Zabytek gminy Łukowica odzyskał dawny blask [ZDJĘCIA] 4 źródło: FB Bogdan Łuczkowski](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/dwor_swidnik-350x250.jpg)




![Zmieni się operator schroniska dla bezdomnych zwierząt? Konkurs trwa do grudnia [WIDEO] 9 joanna otto](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/joanna_otto-350x250.jpg)


![Ktoś zauważył samochód w stawie. Nietypowa akcja strażaków [ZDJĘCIA] 12 fot. OSP Stary Sącz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/mostki_staw_samochod_osp_stary_sacz-120x86.jpg)



