Krajanie Bartka Kapustki beda dzis zaciekle kibicowac polskiej druzynie. Strefa Kibica tradycyjnie juz bedzie zorganizowana w siedzibie Ochotniczej Strazy Pozarnej w Pogórskiej Woli kolo Tarnowa. I tym razem, polskim pilkarzom beda kibicowac dzieci i pracownicy szkoly, do której chodzil nasz zawodnik na Euro 2016. Do strefy przyniosa nawet ogromna flage Polski z jej budynku.

Dzis o godzinie 21.00 rusza walka o cwiercfinal Mistrzostw Europy w pilce noznej Euro 2016. Na boisku zmierza sie polscy pilkarze i druzyna z Portugalii. A w Pogórskiej Woli kibicuje sie od malucha do seniora, co potwierdza Regina Kiwior, dyrektor Szkoly Podstawowej i Gimnazjum w Pogórskiej Woli, z która rozmawiala Patrycja Drozdz.
Posluchaj relacji:
![50-lecie Karczmy u Walusia w Krościenku nad Dunajcem [ARTYKUŁ SPONSOROWANY] 2 karczma u walusia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/karczma_u_walusia-350x250.jpg)
![Tragedia w Ropie. Nie żyje 80-letnia kobieta, która miała zostać postrzelona [ZDJĘCIA] 3 fot. halogorlice.info](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/postrzelenie_ropa5-350x250.jpg)
![Gorące przywitanie mistrzyń cheerleadingu w Nowym Sączu [WIDEO] 4 cheerleadarki](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/cheerleadarki-350x250.jpg)



![Co dalej z ceną za wodę i ścieki? Sądeckie Wodociągi pracują nad nową taryfą [WIDEO] 8 Szczecina](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Szczecina-350x250.jpg)

![50-lecie Karczmy u Walusia w Krościenku nad Dunajcem [ARTYKUŁ SPONSOROWANY] 10 karczma u walusia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/karczma_u_walusia-120x86.jpg)




