Tarnowskie Jaskólki w niedziele (12.06) ulegly liderowi tabeli Stali Gorzów w rozmiarze 42:48. Poniewaz az trzy kolejne spotkania Tarnowianie beda rozgrywac na wyjezdzie (Fogo Unia Leszno, ROW Rybnik, Stal Gorzów) nalezy sie liczyc z niezbyt korzystnymi dla nich wynikami. Czy to poczatek zlej passy w ekipie Pawla Barana? A moze lekiem na cale zlo bedzie Jacek Rempala?
W Magazynie Zuzlowym m.in.:
– relacja ze starcia Unii Tarnów ze Stala Gorzów
– Jacek Rempala z kontraktem w Unii Tarnów
– zapowiedz IX kolejki spotkan w PGE Ekstralidze
Zapraszamy do wysluchania audycji:
Fot. Janusz Tokarski







![Pastorałka Sądecka niesie się przez Sądecczyznę w Boże Narodzenie [WIDEO] 8 pastoralka Sadecka](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2022/12/pastoralka_Sadecka-350x250.jpg)


!["To punkt wskazujący właściwą drogę i relację do Chrystusa". Konsekracja nowego ołtarza w kościele św. Andrzeja Apostoła w Polnej [ZDJĘCIA] 11 konsekracja 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/konsekracja-1-120x86.jpg)


