Beniaminkowie góra w lidze oldboyów

Dokonczona zostala pierwsza kolejka drugiej edycji Leopak Oldboys Ligi. W pierwszym meczu inaugurujacym rozgrywki, ekipa beniaminka Okocimskiego Brzesko pokonala triumfatora poprzednich rozgrywek zespól Wieczor Team Dabrowa Tarnowska 8:4.

Inny beniaminek – Gdovia zaprezentowal sie w Szynwaldzie w pojedynku z ekipa Young Boys. Miejscowi od pierwszych minut rozpoczeli ataki, jednak zawodzila ich skutecznosc, w kolejnych minutach grajacy spokojnie rywale powoli zaczeli punktowac druzyne gospodarzy. Do przerwy uczynili to czterokrotnie, zas ekipa Young Boys dwa razy. Po zmianie stron spotkanie sie wyrównalo. Obie ekipy trafily po jedynym golu i spotkanie zakonczylo sie wygrana Gdovii 5:3. Zabraklo nam szczescia by punkty zostaly u nas – mówil po meczu bramkarz zespolu Young Boys Krzysztof Magdziarczyk

Udalo nam sie wygrac na inauguracje, choc przeciwnik byl bardzo mocny – podsumowal spotkanie Marek Pisarski z Gdovii

Young Boys Szynwald – Gdovia Gdów 3:5 (2:4)

Bramki: Miroslaw Starzyk 22, Dariusz Rolewicz 40, Marek Proszowski (Young) – Janusz Musial 12, 24, 32, Wojciech Badura 37, Piotr Wieclaw 54 (Gdovia)

Zólte kartki: Grzegorz Lada, Dariusz Rolewicz (Young)

Czerwone kartki: Grzegorz Lada (Young)

Sedziowal: Tomasz Pilarski

Young Boys: Krzysztof Magdziarczyk – Grzegorz Lada, Miroslaw Starzyk, Wojciech Lugowski, Jacek Janton, Miroslaw Sulek, Dariusz Rolewicz, Grzegorz Sypek, Pawel Szypulka, Marek Molczyk, Andrzej Stanczyk, Maciej Mazur, Grzegorz Kolodziej, Marek Proszowski.

Gdovia: Andrzej Marszalek – Edward Markut, Piotr Wieclaw, Jacek Palonek, Robert Klesk, Józef Gocal, Wojciech Badura, Waldemar Wrona, Janusz Musial, Jacek Urban, Marek Pisarski, Jacek Wójcik.

Liderem rozgrywek zostala druzyna Bochenskiego Klubu Sportowego, która w rywalizacji na „Orliku” w Mikluszowicach pokonala druzyne Oldboys 35plus Radlów 9:2. Pilkarze z miasta soli nie dali sie zaskoczyc rywalowi, juz w pierwszych minutach aplikujac dwa trafienia. Potem kontrolowali wydarzenia na zielonej murawie.

Bochenski Klub Sportowy – Oldboys 35plus Radlów 9:2

Bramki: Adam Malecki i Wieslaw Matusik (po dwie), Michal Dziuba, Miroslaw Bienias, Piotr Mikulski, Slawomir Maslaniec i Miroslaw Wilk (BKS) – Krzysztof Los i Robert Bieryt (Oldboys)

Sedziowal: Boguslaw Mecnarowski

BKS Bochnia: Jan Panna – Adam Malecki, Michal Dziuba, Wojciech Kujacz, Miroslaw Bienias, Wieslaw Matusik, Piotr Mikulski, Slawomir Maslaniec, Jerzy Noskowiak, Miroslaw Wilk, Daniel Goryczko, Adam Pawlowski

Oldboys Radlów: Rafal Loboda – Krzyszof Los, Bogdan Bak, Robert Bieryt, Robert Czermak, Grzegorz Rzepka, Maciej Padlo, Miroslaw Padlo, Wojciech Mistak, Ryszard Lazarz, Piotr Kania.

W ostatnim pojedynku w Wietrzychowicach miejscowy News nie sprostal druzynie Juniorów Lisia Góra. Juz do przerwy gracze podtarnowscy prowadzili 3:0, w drugiej czesci meczu juz nie forsowali tempa. Ostatecznie zespól Juniorów Lisia Góra wygral 4:1.

News Wietrzychowice – Juniorzy Lisia Góra 1:4 (0:3)

Bramki: samobójcza 46 (News) – Pawel Bajorek 15, 43, Marcin Kalisz 22 i Piotr Setlak 13 (Juniorzy)

Sedziowal: Jacek Kabat

News Wietrzychowice: Lukasz Cholewa – Jaroslaw Gwózdz, Józef Nowak, Andrzej Burzawa, Janusz Pitas, Krzysztof Skóra, Marek Madejski, Jerzy Maczko, Sylwester Kaplon, Andrzej Pudelko, Artur Musial, Józef Wozniczka, Krzysztof Gwózdz, Stanislaw Nowak.

Juniorzy Lisia Góra: Janusz Lechowicz – Maciej Pieciak, Pawel Fido, Pawel Bajorek, Sebastian Wezowicz, Krzysztof Tomala, Robert Tomala, Pawel Janton, Pawel Czupryna, Pawel Bialas, Marcin Kalisz, Piotr Setlak, Lukasz Górecki, Leszek Ziólkowski.

TABELA Leopak Oldboys Ligi (po 1 kolejce)

1. BKS Bochnia – 3 pkt – 9:2

2. Okocimski Brzesko – 3 pkt – 8:4

3. Juniorzy Lisia Góra – 3 pkt – 4:1

4. Gdovia Gdów – 3 pkt – 5:3

5. Wieczor Team Dabrowa Tarnowska – 0 pkt – 4:8