Leopak Oldboys Liga: Piwosze poskromily mistrza

Pojedynkiem Wieczor Team Dabrowa Tarnowska z Okocimskim Brzesko zainaugurowana zostala druga edycja Leopak Oldboys Ligi. Pojedynek mistrza z beniaminkiem dostarczyl wiele emocji.

Poczatek dosc wyrównany, jednak z czasem celniej do bramki trafiali Piwosze. Do przerwy prowadzili oni 4:2, jednak po przerwie trafienie z rzutu wolnego gospodarzy doprowadzilo do wyniku na styku. Jednak góra wzielo doswiadczenie i ogranie na boisku. Szybkie dwie kontry ustawily dalsze losy spotkania i Okocimski Brzesko wywozi trzy punkty z Dabrowy Tarnowskiej po wygranej z Wieczor Team 8:4. Troche zaskoczylismy rywali nasza gra – uwaza kapitan Okocimskiego Artur Legutko

Nie mielismy mozliwosci treningów, stad taka slaba nasza forma – podsumowal zmagania Leslaw Wieczorek z zespolu Wieczor Team Dabrowa Tarnowska

Wieczor Team Dabrowa Tarnowska – Okocimski Brzesko 4:8 (2:4)

Bramki: Andrzej Soja 4, Pawel Piotrowicz 22 (karny), Pawel Dorosz 48, Krzysztof Zych (Wieczor Team) – Tomasz Mikulinski 3, 26, 30 (karny), 72, Witold Gorczyca 55, 64, 66 oraz Ireneusz Salamon 12 (Okocimski).

Sedziowali: Karolina Imiolo (Debno) oraz Tomasz Pilarski (Tarnów).

Wieczor Team: Lukasz Dunajko – Grzegorz Cholewa, Pawel Dorosz, Wieslaw Krajewski, Lukasz Maslon, Krzysztof Zych, Pawel Piotrowicz, Marcin Rej, Andrzej Soja, Grzegorz Trzpit, Leslaw Wieczorek

Okocimski Brzesko: Mateusz Kostecki – Ireneusz Salamon, Sebastian Sacha, Artur Legutko, Artur Prokop, Witold Gorczyca, Piotr Rojkowicz, Daniel Kotarba, Tomasz Mikulinski.