Siatkarze z Bochni nadal zwyciezcy

W drugiej lidze siatkówki mezczyzn druzyna Contimaxu MOSiR Bochnia zapisala na swoim koncie ósme zwyciestwo.

Tym razem gracze trenera Roberta Banaszaka pokonali we wlasnej hali druzyne Pszczólki Lublin 3:1. W pierwszych dwóch setach siatkarze z miasta soli szybko odjezdzali rywalom i nie mieli problemów z wygranymi w pierwszej partii do 16, a w drugiej do 19. W trzeciej odslonie tego pojedynku rywale juz nie byli az tak zaskoczeni atakami gospodarze i szybko wypracowali sobie przewage. Na nic sie zdaly przerwy wziete przez trenera bochnian, bo Ci trzeciego seta przegrali 19:25. W czwartej partii wszystko wrócilo do normy i zamiast tie-breaka, gospodarze mogli sie cieszyc z dopisania do swojego dorobku trzech punktów. Obecnie w tabeli zespól trenera Roberta Banaszaka jest trzeci i ma na swoim koncie 24 punkty. Za tydzien wyjezdza do Swidnika, gdzie zmierzy sie z nizej notowanym zespolem Avii.