Koszykówka: Derby juniorów i zwyciestwo MUKSu

W miniona sobote rozegrano derbowe spotkanie w kategorii juniorów pomiedzy druzynami MUKS „1811” UNIA Tarnów, a MKS PALAC MLODZIEZY Tarnów. Pierwsza kwarta w wykonaniu zawodników MUKSu nie nalezala do najlepszych i wyniku tego zawodnicy PALACU MLODZIEZY zdobyli 6 punktowa przewage. Natomiast w drugiej kwarcie za sprawa mocniejszej obrony oraz braku kolejnych niepotrzebnych strat odrobili strate punktowa i juz do konca meczu kontrowali tempo gry. Mecz zakonczyl sie wynikiem 63:43 dla MUKS „1811” UNIA Tarnów.

Ponizej prezentujemy statystyki meczu:

MUKS „1811” UNIA Tarnów – MKS PALAC MLODZIEZY Tarnów – 63:43 (15:21; 14:4; 20:15; 14:9)
MUKS: Jewula K. 2, Nowak 0, Gogola 10, Jewula P. 4, Slaski 0, Kozdron 3, Gromadzki 2, Król 4, Piotrowski 10, Wójcik 2, Bogusz 26.
PM: Piotrowski 0, Fryc 11, Górski 6, Zaczkiewicz 7, Bednarz 2, Miczek 11, Bochenek 0, Lazarz 7, Gorzkowicz 5, Czarnik 0.

za: Mateusz Niemczura