Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu ogłosił przetarg na rozbudowę ul. Jana Pawła II w Nowym Sączu oraz budowę łącznika ulic: Jana Pawła II, Smolika i 29 Listopada.
W ramach planowanych prac powstanie między innymi rondo przy ulicach: Zielonej, Wyspiańskiego i Jana Pawła II. Ulica Jana Pawła II zostanie rozbudowana i powstanie także ścieżka rowerowa. Powstanie też łącznik ulic: Smolika, 29 Listopada i Jana Pawła II wraz z rondem.
Ponadto w ramach prac przebudowane zostanie skrzyżowanie z ul. Grunwaldzką.
Wszystkie prace mają się zakończyć do końca sierpnia 2025 roku, ale łącznik 29 Listopada, Jana Pawła II i Smolika ma być gotowy do końca 2023 roku.
Potencjalni wykonawcy mają czas do 4 kwietnia na składanie ofert.
Przypomnijmy, że miasto Nowy Sącz otrzymało ponad 15,5 miliona złotych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na realizację rozbudowy ul. Jana Pawła II.

![Ważna ulica w Limanowej zostanie zamknięta z powodu robót na linii kolejowej [SPRAWDŹ OBJAZDY] 2 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/limanowa_most_pkp_plk-350x250.jpg)
![Dwór z Wielogłów trafi do Nowego Sącza. Gdzie i kiedy będzie można go zwiedzać? [ZDJĘCIA] 3 fot. Muzeum Ziemi Sądeckiej](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/muzeum-ziemi-sadeckiej-1-350x250.jpg)





![Wypadek w Klęczanach koło Gorlic. Są ranni [ZDJĘCIA] 9 kleczany halogorlice 8](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/kleczany_halogorlice-8-350x250.jpg)
![Ważna ulica w Limanowej zostanie zamknięta z powodu robót na linii kolejowej [SPRAWDŹ OBJAZDY] 10 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/limanowa_most_pkp_plk-120x86.jpg)




