Miniona noc była dla sądeckich strażaków wyjątkowo spokojna. Pod wieczór ustały opady śniegu i tym samym nie odnotowano żadnych poważnych zdarzeń drogowych.
Strażacy wieczorem dostali wezwanie do mieszkania przy ulicy Barskiej, gdzie zabezpieczyli pomieszczenia, po tym, jak ulatniał się tam tlenek węgla. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Również bez osób poszkodowanych zakończyło się zderzenie samochodu osobowego z latarnią na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu, które miało miejsce tuż po godz. 23.00. Do rana nie było już żadnych wezwań.
Jak informują strażacy z Limanowszczyzny, tam noc też było spokojna. Podobnie w powiecie gorlickim, gdzie przez całą noc nie odnotowano żadnego wezwania.






![Stary Sącz: Orbisfera na Miejskiej Górze będzie gotowa wiosną. Będą też inne atrakcje [ZDJĘCIA] 7 ORBISFERA MIEJSKA GORA](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/ORBISFERA-MIEJSKA-GORA-350x250.jpg)



![Nowy Sącz: Wypadek na ul. Nawojowskiej. Są ranni [ZDJĘCIA] 11 fot. Bartłomiej/Regionalny Reporter na Facebooku](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/wypadek_nawojowska_regionalny_reporter-1-120x86.jpg)


