Radiowy Klub Dobrze Nastawionych poznawał piękne zakątki Beskidu Żywieckiego i Śląskiego. Za nami kolejny wyjazd ze słuchaczami, którzy tym razem odwiedzili między innymi Żywiec i Koniaków.
Co najbardziej zapamiętali z wycieczki?
– Jestem bardzo zadowolona z integracji przy akompaniamencie kapeli ludowej, z opowieści górali – mówiła jedna z klubowiczek. – Spotkaliśmy się z gazdą w muzeum koronek koniakowskich – dodała kolejna uczestniczka wycieczki.
– Jesteśmy zadowoleni z wyjazdu, było bardzo kulturalnie i mogliśmy wypocząć – wyjaśnił członek KDN.
Klubowicze odwiedzili miedzy innymi Chatę Kawuloka w Koniakowie, kosztowali sery w Beskidzkim Centrum Pasterstwa i odwiedzili browar żywiecki.
A już 4 czerwca radiowy wyjazd do Sandomierza. Można już zapisywać się na tę wycieczkę.
![To był wspaniały czas. Klub Dobrze Nastawionych pojechał do Żywca i Koniakowa [ZDJĘCIA] 1 kdn zywiec koniakow4](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2022/05/kdn_zywiec_koniakow4-750x536.jpg)


![To nie będą łatwe dni dla kierowców w Limanowej i w Mordarce [OBJAZDY] 4 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mordarka_pkp_plk-350x250.jpg)




![Wypadek w Woli Rzędzińskiej. Starszy mężczyzna był reanimowany [AKTUALIZACJA] 9 zdj. ilustracyjne, archiwum RDN](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-zdjecie-scaled-1-350x250.jpg)





