Większość zatrzymanych przez policję kierowców przekroczyła dozwoloną prędkość. Taki jest wynik kontroli drogowych w regionie limanowskim. W ciągu jednego dnia w ramach działań Prędkość skontrolowano 58 pojazdów, z czego aż 51 kierowców złamało ograniczenia.
Policjanci przypominają, że prędkość to wciąż główna przyczyna tragedii na drogach. Jesień wymaga od kierującego szczególnej ostrożności.
Śliska nawierzchnia i mgły to warunki, w których łatwo o poślizg i wypadek. Zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo! – apelują limanowscy policjanci.

![Niebezpieczne zdarzenie na drodze w Orłowie. Samochód zahaczył o dwoje dzieci [AKTUALIZACJA] 2 fot. freepik](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mezczyzna-jedzie-na-rowerze-przez-park-na-sciezce-obok-kolorowej-szyny-widok-z-tylu-dloni-na-kierownicy-z-bliska-350x250.jpg)




![Jest projekt nowego budżetu z inwestycjami. Radni po świętach zdecydują co dalej [WIDEO] 7 benedykt wegrzyn001](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2024/10/benedykt_wegrzyn001-350x250.jpg)


![Niebezpieczne zdarzenie na drodze w Orłowie. Samochód zahaczył o dwoje dzieci [AKTUALIZACJA] 10 fot. freepik](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mezczyzna-jedzie-na-rowerze-przez-park-na-sciezce-obok-kolorowej-szyny-widok-z-tylu-dloni-na-kierownicy-z-bliska-120x86.jpg)




