Zobacz mamy utrudnień:
Po weekendzie trzeba spodziewać się nowych remontów drogowych w Nowym Sączu. W poniedziałek (22.09) ruszają prace na ulicach Freislera i Axentowicza. Jak będą wyglądać utrudnienia?O godzinie 8.00 rozpoczną się roboty budowlane związane z przebudową ulicy Freislera w obrębie skrzyżowania z ul. Traugutta. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: 1 Brygady, Żulińskiego, Krokowskiego i Stramki.
Dodatkowo w tym samym dniu, ze względu na modernizacje linii 104, wykonawca prac zlecanych przez PKP PLK S.A. zapowiada, że także o 8.00 zamknięta zostanie częściowo ulica Axentowicza. Mieszkańcy wciąż będą mogli dojechać do swoich posesji. Pozostali kierowcy powinni wybrać objazd ulicami Banacha i Marcinkowicką. Te utrudnienia mają potrwać przez około miesiąc.
Dodajmy, że przedłużone do 20 października zostało zamknięcia ulicy Jagodowej. Te utrudnienia również wiązane są z robotami kolejowymi.
Miejski Zarząd Dróg prosi o ostrożną jazdę i stosowanie się do wprowadzonych oznaczeń.
![Nowe utrudnienia na drogach w Nowym Sączu. Prace ruszają w poniedziałek (22.09) [MAPA UTRUDNIEŃ] 1 fot. MZD Nowy Sącz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/05/freislera_mzd-750x536.jpg)






![Będą służyć nie tylko uczniom. Szczereż i Czarny Potok zyskają nowe sale gimnastyczne [ZDJĘCIA] 8 fot. Gmina Łużna (wizualizacja)](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/09/v3-350x250.jpg)



![Kanalizacja w Kasinie Wielkiej stanie się faktem. Ruszyła inwestycja w gminie Mszana Dolna [WIDEO] 12 Cichorz 2](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/08/Cichorz-2-120x86.jpg)


