Zobacz zdjęcia:
Kino plenerowe Radia RDN Małopolska znów gościło w Szerzynach.Wygodnie leżaczki rozłożyliśmy na kompleksie rekreacyjnym.
Na dużym ekranie i pod kocykiem można było familijnie obejrzeć film pt. 'Tata kontra tata’.
Wojna domowa rozgrywa się między ojcem i ojczymem. Prześcigają się w najdziwniejszych pomysłach, by okazać się „tym lepszym”.







!["Kościół ma święte prawo mieszać się do polityki". O zasadach nienaruszalnych na Uniwersytecie Nauczania Społecznego Jana Pawła II [ZDJĘCIA] 8 WYKLAD](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/WYKLAD-350x250.jpg)
![To będzie nowa jakość jazdy pociągiem między Tymbarkiem i Limanową. Jest wykonawca odcinka linii 104 [ZDJĘCIA] 9 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/limanowa_tymbark_pkp_plk-350x250.webp)


![W tej szkole nauczycielami są święci i błogosławieni [ZDJĘCIA] 12 szkola swietosci kruzlowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/szkola_swietosci_kruzlowa-120x86.jpg)


