Zobacz zdjęcia:
Kierowcy muszą się w poniedziałek (14.07) liczyć z utrudnieniami na ulicy Jagiellońskiej w Nowym Sączu. Jeden z pasów ruchu jest wyłączony w okolicy skrętu w ul. Narutowicza.W nocy doszło tu do awarii wodociągu. Woda zalewała fragment ulicy Jagiellońskiej, ale też częściowo ul. Narutowicza i Kościuszki. Na miejscu działali strażacy i pracownicy Sądeckich Wodociągów, którzy szybko zabezpieczyli miejsce.
Woda opadła, ale w poniedziałek są prowadzone kolejne prace prowadzone przez Sądeckie Wodociągi.
Na miejscu czeka też beczkowóz, który tymczasowo dostarcza wodę mieszkańcom.
Aktualizacja: Sądeckie Wodociągi poinformowały, że przed 17.00 awaria została usunięta, a mieszkańcy powinni mieć już dostęp do wody.
 
 ![Awaria przy Jagiellońskiej w Nowym Sączu. Utrudnienia dla kierowców [ZDJĘCIA] 1 awaria jagiellonska](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/07/awaria_jagiellonska-750x536.jpg)
 
 



![To wpłynie na pacjentów w regionie. Sądeckie Pogotowie Ratunkowe czekają zmiany [WIDEO] 6 Bodziony](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/Bodziony-350x250.jpg)




![Będzie się działo. Jubileuszowy koncert Sądeckiego Chóru Gospel [ROZMOWA] 11 fot. archiwum Sądeckiego Chóru Gospel](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/sadecki_chor_gospel-120x86.jpg)


 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
